• kubra.argin@hotmail.com
  • 0 (541) 227 01 64
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
817 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Çatı penceresi modelleri en iyi yaşam, çalışma ve çalışma ortamını sağlar. Evdeki en iyi ışığın tadını çıkarabilmek için eğimli ve düz çatılar için geniş ve eksiksiz gün ışığı çözümleri yelpazesi sunar. Ustaca tasarlanmış çatı pencereleri, düz çatı pencereleri, ışık kubbeleri, açık sokaklar ve çatı pencereleri. Aşağıdaki seçimdeki en güzel ışığın deneyimi için en popüler çatı pencerelerini keşfedin.

Evdeki herhangi bir odaya mükemmel bir ektir ve aynı boyuttaki normal bir pencereden 3 kat daha fazla ışık sağlar. Tüm tavan pencereleri UV ışınlarını filtreler ve artan termal performans ve enerji tasarrufu için renkli cam içerir. Güverte monteli ve kaldırım monteli modellerde çeşitli standart ebatlarda mevcuttur. çatı pencereleri yeni binalar ve iyileştirmeler için mükemmeldir.

Tutma kolu penceresinin alt tarafına yerleştirmiştir. Bu pencerenin çatıya daha yükseğe monte edilmesini sağlar. Bu, daha hafif ve ekstra kullanım kolaylığı sağlar. En güzel ışığın eşsiz bir deneyimini sunar. Çatı katlarını konforlu yaşam alanlarına dönüştüren bir dizi çatı penceresi üretmektedir. Tavan penceresi ile tavan penceresi arasındaki temel fark, tavan penceresinin yanlarda normal bir pencere gibi açılması veya merkezde veya tepede dönmesidir. Tavan pencereleri bir kolun çevrilmesiyle manüel olarak çalışır ve elektrikli modellerde de bulunur.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.